Главная Партнеры и клиенты

Партнеры и клиенты

 

 

ПАТ «ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ»
UkrExImBank

www.eximb.com

АТ «Укрексімбанк» є акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів. Структура АТ «Укрексімбанк» в Україні складається з Головного банку, 22 філій та 38 відділень (станом на 01.01.2020).

Державний експортно-імпортний банк України створений 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України №29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України. Від дня заснування банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має най розгалуженішу мережу банків-кореспондентів.

Місія банку – фінансування інвестиційних проектів (державних і приватних), спрямованих на розвиток галузей з високою доданою вартістю, підприємств – виробників експортоорієнтованої та імпортозамінної продукції, залучення зовнішніх кредитних ресурсів для поліпшення ефективності економіки України (у тому числі впровадження енергозберігаючих технологій), обслуговування зовнішньоекономічних операцій клієнтів, виконання функцій фінансового агента Уряду України з міжнародного кредитування.

  

 
АО «ОЩАДБАНК»
oshad

www.oschadnybank.com

Одне з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яке стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг. Банк має найбільшу мережу установ.

Кілька років поспіль банк утримує лідерство за динамікою залучення депозитів фізичних осіб. Таким чином відновлено його первинну ощадну функцію. Банк має державну гарантію по вкладах населення.

Четвертий рік поспіль Ощадбанк стає переможцем масштабного рейтингу «50 провідних банків України» за версією щорічного незалежного дослідження інформаційного агентства Financial Club.

 

 

 
АО КБ «ПРИВАТБАНК»
 PrivatBank_emblema

https://privatbank.ua

Заснований у 1992 році, комерційний банк ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у III кварталі 2019 року з нами співпрацюють 56,2% українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 46,6% користувачів банківських послуг – фізичних осіб, що більше, ніж у наступних за нами двадцяти банках разом взятих.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу.

Місія: допомагати економіці розвиватися, бізнесу — зростати, а приватним клієнтам — здійснювати мрії, надаючи фінансові послуги найвищої якості.

 

 
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»
pumb

www.pumb.ua

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Працює з 1991 року на ринку.

Має 1,4 млн клієнтів.

Входить у ТОП-6 найбільших банків України за версією «50 провідних банків України» та ТОП-4 за депозитами за версією рейтингу «50 провідних банків України».

2,8 млрд грн операційного прибутку у 2018 р.

 

 
АТ «ОТП БАНК»
otp_bank

www.otpbank.com.ua

Акціонерне товариство  «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України.

На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

На сьогодні — АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал» і лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг».

Всі перераховані компанії проводять успішну діяльність, займаючи провідні позиції в своїх сегментах.

 

 
ПАТ «МТБ БАНК»
 MTB_bank_emblema

https://mtb.ua

ПАТ «МТБ БАНК» є правонаступником Відкритого акціонерного товариства “МАРФІН БАНК”, яке було створено 5 листопада 1993р.

У банку є ліцензія Національного банку України №66 від 19.03.2018 р., а також банк є уповноваженим банком Пенсійного фонду України.

Національний банк України дав дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання ПАТ «КБ» Центр» до ПАТ «МТБ БАНК» за спрощеною процедурою.

У рейтингу «Кращі банківські продукти 2019 року» банк піднявся на друге місце з депозитом «Строковий» в номінації «Депозити» і знову зайняли третє місце з «Кредитом під інші потреби із забезпеченням у вигляді іпотеки» в номінації «Споживчі кредити під заставу».

 

 
ПАТ «БАНК ВОСТОК»
VOSTOK_bank_emblema

https://bankvostok.com.ua

Регулятивний капітал на 01 лютого 2020 року – більше 986,27 млн грн. Бере участь у Фонді гарантування вкладів фізосіб.

Банк Восток — належить компанії «Восток Капітал». Входять до Групи 1 (за НБУ) — банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи.

У 2019 році Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкір» і Університет банківської справи оголосили переможців XI Всеукраїнського конкурсу «Банк Року-2019». Банк Восток вдруге переміг в номінації «Найнадійніший банк для ведення бізнесу». Перемогою ми підтвердили відкрите і прозоре ведення бізнесу і підвищили рівень довіри банку серед наших потенційних клієнтів і партнерів.

Довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою: uaAА, прогноз кредитного рейтингу: позитивний. Це означає високу кредитоспроможність і стабільний прогноз. 

 

 
АТ «КРЕДОБАНК»
Kredobank

АТ «КРЕДОБАНК» віднесений до групи «Банки іноземних банківських груп» за класифікацією Національного банку України. Регіональна мережа АТ «КРЕДОБАНК» нараховує 84 відділення й охоплює більшість областей України. Крім того, Банк активно розвиває свій картковий бізнес та встановив 272 власних банкоматів. Клієнтами Банку є майже 56 тис. юридичних осіб та підприємців та 535 тис. фізичних осіб. Здійснюючи свою діяльність на території 22 областей України та м. Києва, КРЕДОБАНК в той же час залишається регіональним лідером на території Львівської області та Західної України. 

Банк є стабільним та прозорим фінансовим партнером як для українських, так і для європейських фінансових кіл. 

АТ «КРЕДОБАНК» активно впроваджує нові банківські технології, європейські стандарти якості обслуговування клієнтів, розширює спектр фінансових послуг, динамічно реагує на ринкову кон’юнктуру та прагне налагодити довгострокові, взаємовигідні ділові відносини зі своїми клієнтами.

 

 

 
ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
fgvfo (1)

www.fg.gov.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків і виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

Основним завданням Фонду гарантування є забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

 

 
АТ «ТАСКОМБАНК»
tac

www.tascombank.com.ua

 ТАСКОМБАНК заснований в 1989 році, з 2005 року входить до інвестиційно-фінансової групи «ТАС», що дає банку відповідні конкурентні переваги.

 Місія банку: працюючи на засадах тривалого партнерства, ми допомагаємо нашим клієнтам знаходити оптимальні рішення для досягнення стабільного фінансового успіху та зростання їхнього добробуту.

 ТАСКОМБАНК є членом Українського кредитно-банківського союзу, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №028 від 18.10.12 р.), Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

 

  

 
АТ «СБЕРБАНК»
 SBERBANK_emblema

www.sbrf.com.ua

АТ «СБЕРБАНК» — український комерційний банк, який надає повний спектр банківських послуг усім категоріям клієнтів. Згідно з даними Національного Банку України, АТ «СБЕРБАНК» займає 12 місце в рейтингу НБУ за розміром активів.

Кількість приватних клієнтів АТ «СБЕРБАНК» перевищує 500 тис., Банк обслуговує близько 40 тис. клієнтів малого та середнього бізнесу і 2 тис. корпоративних клієнтів. Регіональна мережа банку налічує 105 відділень.

АТ «СБЕРБАНК» традиційно займає провідні позиції серед українських банків за рівнем довіри та надійності як з боку клієнтів і партнерів, так і незалежних українських та міжнародних експертів. Банк має рейтинги від міжнародного рейтингового агентства Moody’s.

АТ «СБЕРБАНК» є 100% дочірнім банком ПАТ Сбербанк і входить до Міжнародної Групи Сбербанк.

Група Сбербанк являє собою потужний сучасний банк, який стрімко трансформується в один з найбільших світових фінансових інститутів. Банк представлений в 21 країні світу — це країни СНД, Центральної та Східної Європи, Індія, Китай. Сбербанк входить в топ-50 найбільших банків світу за капіталом.

 

 
АТ «ПРАВЕКС БАНК»
praveks

www.pravex.com

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК надає весь спектр банківських послуг по всій території України. Завдяки широкій мережі, ПРАВЕКС БАНК представлений у всіх обласних центрах нашої країни.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року, і з червня 2008 року 100% акцій Банку належить провідній банківській групі Європи – Групі Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo Group).

Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК пропонує українським клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської компанії та високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють ПРАВЕКС БАНКУ упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Інтеза   Санпаоло, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

Рейтинги ПРАВЕКС БАНКу від провідного міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings: 
Довгостроковий рейтинг дефолту в іноземній валюті на рівні «B»; 
Довгостроковий рейтинг дефолту емітента в національній валюті на рівні «В+»; 
Національний довгостроковий рейтинг AA+(ukr); 
Рейтинг підтримки на рівні  4.

ПРАВЕКС БАНК є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

 

 

 АТ «УКРСОЦБАНК»

 UKRSOCSHBANK_emblema

www.ukrsotsbank.com

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій АТ «Укрсоцбанк» від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи — близько 5 тисяч співробітників.

 

 

АТ «БАНК СІЧ»

 

SICHBANK_emblema

www.sichbank.com.ua

БАНК СІЧ  – універсальний банк, заснований в 2011 році. Основні акціонери – фізичні особи – громадяни України.

У червні 2016 р за підсумками перевірки та оновлення кредитного рейтингу, проведених національним рейтинговим агентством «IBI-Рейтинг» (протокол від 29.06.2016 р, №36), був підвищений довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК СІЧ» до рівня uaA- з прогнозом «стабільний». У червні 2019 р. Національне уповноважене рейтингове агентство «IBI Rating» винесло рішення про підвищення АТ «БАНК СІЧ» довгострокового кредитного рейтингу позичальника до рівня uaAА++ інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» (протокол від 21.06.2019 р., №19/06/21-03-SICHB-КРП-002-ОН).

БАНК СІЧ має відділення практично у всіх регіонах України. Головний офіс Банку розташований у Києві, регіональні дирекції відкриті у Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві, Вінниці, Черкасах. Пріоритетними напрямками діяльності банку є обслуговування середнього корпоративного та малого бізнесу, розвиток мережі відділень, а також платіжних терміналів.

БАНК СІЧ має банківську ліцензію №260 від 21.11.2011р., Генеральну ліцензію НБУ на проведення валютних операцій на міжнародних ринках, ліцензії ДКЦПФР на професійну діяльність на фондовому ринку (брокерська діяльність, дилерська діяльність, андеррайтинг).

БАНК СІЧ є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Асоціації фондових торговців,  Незалежної асоціації банків України, Асоціації українських банків, Асоціації «УкрСВІФТ». Встановлено співробітництво з інформаційним агентством «Thomson Reuters».

 

Г о с о р г а н ы

 • Региональные отделение фонда госимущества Украины (Одесса, Николаев, Кировоград и др.)
 • Управление Одесского областного совета по имущественным отношениям
 • Главное управление статистики в Одесской области
 • Управление коммунальной собственности г. Одессы
 • Поселковые и сельские советы Одесской области

П р е д п р и я т и я

 • ГАК «Хлеб Украины» – элеваторное хозяйство
 • ГП «Ильичевский Морской Торговый Порт» - морехозяйственный комплекс
 • ГП «Одесская железная дорога»
 • ДП «Торговый дом «Агромир» – агробизнес
 • ЗАО «БИ-ДЖИ РИЭЛТИ» входит в концерн «Европродукт» — сеть розничных супермаркетов товаров для детей, торговая марка «Антошка»
 • ЗАО «Лондонская -Бристоль» — отельные услуги, гостиница «Лондонская»
 • ЗАО «Одесский консервный завод» — переработка овощей
 • МХАТО АПК «Днестровский» (ВИНКОНЦЕРН) – производство вин и виноматериала
 • ОАО «Измаильский речной порт «Дунайсудосервис» - судоремонт
 • ОАО «Одесский кабельный завод «Одескабель» – производство кабельной продукции
 • ОАО «Одесский масложиркомбинат» — производство растительного масла, майонеза и др.
 • ОАО «Черниговстрой» – строительная компания
 • ООО «Автомобильный Дом Одесса» – продажа и обслуживание автомобилей «Мерседес»
 • ООО «Агроинвест» — агробизнес
 • ООО «Агро-Дар» — виноградарство и виноделие ТМ «Винлюкс»
 • ООО «Айсберг» – продажа морозильного оборудования
 • ООО «Детские развлекательные комплексы» ТМ «Игроленд» — сеть детских развлекательных комплексов «Игроленд»
 • ООО «Инвестмарин» — переработка морепродуктов торговая марка «Водный мир»
 • ООО «Инжиниринг групп» – производство строительного утеплителя
 • ООО «Инстрой» — строительство и продажа стройматериалов
 • ООО «Истриан» — производство строительных и специальных кранов
 • ООО «Камбио» –производство тротуарной плитки и бетонных изделий
 • ООО «Одесский мясоперерабатывающий завод» – производство колбасных изделий, ТМ «Еремеевский»
 • ООО «Прогрессстрой» — строительная компания
 • ООО «Таврия-В» – крупная сеть розничных супермаркетов
 • ООО «Торговый дом «Нова ТЕК» – производство бытовой техники
 • ООО «ТРАНСБУД-ЖЕЛЕЗОБЕТОН» — производство ж/б изделий
 • ООО «ХАЙ-РЕЙЗ КОНСТРАКШНЗ» — строительная компания, производство товарного бетона
 • ООО «Черноморочка» – производство мороженого ТМ «Браво»
 • ООО «Ширяевский хлебзавод» – производство хлебобулочных изделий
 • ООО «Элит-Одесса» - переработка морепродуктов
 • ООО «Югагропереработка» - выращивание и переработка овощей, ТМ «Гурман»
 • ООО «Ява» — выращивание и переработка овощей
 • ООО СКФ «Будинтех» – строительная компания
 • ООО СП «Аттис-Т» — молочный завод, торговая марка «Ласуня»
 • ПКФ «Виктория» — отельные услуги, гостиница «Моцарт»
 • ПКФ «Телекарт» – выпуск телерадиоприборов
 • СП ООО «Панком-ЮН» – цветная металлургия
 • УПП УТОС «КРЫМ-ПАК» — обработка и покрытие металла, производство крышек
 • ЧП «Евромоторс» — автобизнесс
 • ЧП «ЖЕУ ЗАРС» — строительная компания
 • ЧП «Укртрансконтейнер» — контейнерные перевозки
 • ЧАО «Одессавинпром» — виноградарство и виноделие ТМ «Французский бульвар»
 • КП «Продтовары» - производство плодоовощной консервной продукции, ТМ «Бессарабка», ТМ «Тира», ТМ «Твоя Вода»
 • ЧАО «Селена» — выращивание зерновых и технических культур, оптовая торговля зерном, семенем и кормами