Главная Партнери та клієнти

Партнери та клієнти

 

 

 АО КБ «ПРИВАТБАНК»
PrivatBank_emblema 

 https://privatbank.ua

Заснований у 1992 році, комерційний банк ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у III кварталі 2019 року з нами співпрацюють 56,2% українців –  фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 46,6% користувачів банківських послуг – фізичних осіб, що більше, ніж у наступних за нами двадцяти банках разом взятих.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу.

Місія: допомагати економіці розвиватися, бізнесу — зростати, а приватним клієнтам — здійснювати мрії, надаючи фінансові послуги найвищої якості.

 

  

 
АО «ОЩАДБАНК»
oshad

www.oschadnybank.com

Одне з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яке стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг. Банк має найбільшу мережу установ.

Кілька років поспіль банк утримує лідерство за динамікою залучення депозитів фізичних осіб. Таким чином відновлено його первинну ощадну функцію. Банк має державну гарантію по вкладах населення.

Четвертий рік поспіль Ощадбанк стає переможцем масштабного рейтингу «50 провідних банків України» за версією щорічного незалежного дослідження інформаційного агентства Financial Club.

 

 

 
 
 

 

 

 
АТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»
pumb

www.pumb.ua

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Працює з 1991 року на ринку.

Має 1,4 млн клієнтів.

Входить у ТОП-6 найбільших банків України за версією «50 провідних банків України» та ТОП-4 за депозитами за версією рейтингу «50 провідних банків України».

2,8 млрд грн операційного прибутку у 2018 р.

 

 
АТ «ОТП БАНК»
otp_bank

www.otpbank.com.ua

Акціонерне товариство  «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України.

На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

На сьогодні — АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал» і лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг».

Всі перераховані компанії проводять успішну діяльність, займаючи провідні позиції в своїх сегментах.

 

 
ПАТ «МТБ БАНК»
 MTB_bank_emblema

https://mtb.ua

ПАТ «МТБ БАНК» є правонаступником Відкритого акціонерного товариства “МАРФІН БАНК”, яке було створено 5 листопада 1993р.

У банку є ліцензія Національного банку України №66 від 19.03.2018 р., а також банк є уповноваженим банком Пенсійного фонду України.

Національний банк України дав дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання ПАТ «КБ» Центр» до ПАТ «МТБ БАНК» за спрощеною процедурою.

У рейтингу «Кращі банківські продукти 2019 року» банк піднявся на друге місце з депозитом «Строковий» в номінації «Депозити» і знову зайняли третє місце з «Кредитом під інші потреби із забезпеченням у вигляді іпотеки» в номінації «Споживчі кредити під заставу».

 

 
ПАТ «БАНК ВОСТОК»
VOSTOK_bank_emblema

https://bankvostok.com.ua

Регулятивний капітал на 01 лютого 2020 року – більше 986,27 млн грн. Бере участь у Фонді гарантування вкладів фізосіб.

Банк Восток — належить компанії «Восток Капітал». Входять до Групи 1 (за НБУ) — банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи.

У 2019 році Міжнародний Фінансовий Клуб «Банкір» і Університет банківської справи оголосили переможців XI Всеукраїнського конкурсу «Банк Року-2019». Банк Восток вдруге переміг в номінації «Найнадійніший банк для ведення бізнесу». Перемогою ми підтвердили відкрите і прозоре ведення бізнесу і підвищили рівень довіри банку серед наших потенційних клієнтів і партнерів.

Довгостроковий кредитний рейтинг за Національною рейтинговою шкалою: uaAА, прогноз кредитного рейтингу: позитивний. Це означає високу кредитоспроможність і стабільний прогноз. 

 

 
АТ «КРЕДОБАНК»
Kredobank

АТ «КРЕДОБАНК» віднесений до групи «Банки іноземних банківських груп» за класифікацією Національного банку України. Регіональна мережа АТ «КРЕДОБАНК» нараховує 84 відділення й охоплює більшість областей України. Крім того, Банк активно розвиває свій картковий бізнес та встановив 272 власних банкоматів. Клієнтами Банку є майже 56 тис. юридичних осіб та підприємців та 535 тис. фізичних осіб. Здійснюючи свою діяльність на території 22 областей України та м. Києва, КРЕДОБАНК в той же час залишається регіональним лідером на території Львівської області та Західної України. 

Банк є стабільним та прозорим фінансовим партнером як для українських, так і для європейських фінансових кіл. 

АТ «КРЕДОБАНК» активно впроваджує нові банківські технології, європейські стандарти якості обслуговування клієнтів, розширює спектр фінансових послуг, динамічно реагує на ринкову кон’юнктуру та прагне налагодити довгострокові, взаємовигідні ділові відносини зі своїми клієнтами.

 

 

 
ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
fgvfo (1)

www.fg.gov.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків і виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

Основним завданням Фонду гарантування є забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

 

 
АТ «ТАСКОМБАНК»
tac

www.tascombank.com.ua

 ТАСКОМБАНК заснований в 1989 році, з 2005 року входить до інвестиційно-фінансової групи «ТАС», що дає банку відповідні конкурентні переваги.

 Місія банку: працюючи на засадах тривалого партнерства, ми допомагаємо нашим клієнтам знаходити оптимальні рішення для досягнення стабільного фінансового успіху та зростання їхнього добробуту.

 ТАСКОМБАНК є членом Українського кредитно-банківського союзу, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №028 від 18.10.12 р.), Незалежної асоціації банків України (НАБУ).

 

   

 
 
 

 

 

 

 

АТ «ПРАВЕКС БАНК»

praveks

www.pravex.com

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК надає весь спектр банківських послуг по всій території України. Завдяки широкій мережі, ПРАВЕКС БАНК представлений у всіх обласних центрах нашої країни.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року, і з червня 2008 року 100% акцій Банку належить провідній банківській групі Європи – Групі Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo Group).

Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК пропонує українським клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської компанії та високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють ПРАВЕКС БАНКУ упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Інтеза   Санпаоло, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

Рейтинги ПРАВЕКС БАНКу від провідного міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings: 
Довгостроковий рейтинг дефолту в іноземній валюті на рівні «B»; 
Довгостроковий рейтинг дефолту емітента в національній валюті на рівні «В+»; 
Національний довгостроковий рейтинг AA+(ukr); 
Рейтинг підтримки на рівні  4.

ПРАВЕКС БАНК є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

 

 

 АТ «УКРСОЦБАНК»

 UKRSOCSHBANK_emblema

www.ukrsotsbank.com

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій АТ «Укрсоцбанк» від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи — близько 5 тисяч співробітників.

 

 

 

 

 

 Державні органи влади

 • Регіональні відділення фонду держмайна України (м.Одеса, м.Миколаїв, м.Кропивницький та ін.)
 • Управління Одеської обласної ради з питань майнових відносин
 • Головне управління статистики в Одеській області
 • Управління комунальної власності м. Одеси
 • Селищні та сільські ради Одеської області

Підприємства

 • ДАК «Хліб України» – елеваторне господарство
 • ДП «Іллічівський Морський Торговий Порт» – морегосподарський комплекс
 • ДП «Одеська залізниця»
 • ДП «Торговий дім «Агромір» – агробізнес
 • ЗАТ «БІ-ДЖІ РІЕЛТІ» входить до концерну «Європродукт» — мережа роздрібних супермаркетів товарів для дітей, торгова марка «Антошка»
 • ЗАТ «Лондонська-Брістоль» — готельні послуги, готель «Лондонський»
 • ЗАТ «Одеський консервний завод» — переробка овочів
 • МХАТО АПК «Дністровський» (ВІНКОНЦЕРН) – виробництво вин та виноматеріалу
 • ВАТ «Ізмаїльський річковий порт «Дунайсудосервіс» — судноремонт
 • ВАТ «Одеський кабельний завод «Одескабель» – виробництво кабельної продукції
 • ВАТ «Одеський масложиркомбінат» — виробництво олії, майонезу та ін.
 • ВАТ «Чернігівбуд» – будівельна компанія
 • ТОВ «Автомобільний Дім Одеса» – продаж та обслуговування автомобілів «Мерседес»
 • ТОВ «Агроінвест» — агробізнес
 • ТОВ «Агро-Дар» — виноградарство та виноробство ТМ «Вінлюкс»
 • ТОВ «Айсберг» – продаж морозильного обладнання
 • ТОВ «Дитячі розважальні комплекси» ТМ «Ігроленд» — мережа дитячих розважальних комплексів «Ігроленд»
 • ТОВ «Інвестмарін» — переробка морепродуктів торгова марка «Водний світ»
 • ТОВ «Інжиніринг груп» – виробництво будівельного утеплювача
 • ТОВ «Інбуд» — будівництво та продаж будматеріалів
 • ТОВ «Істріан» — виробництво будівельних та спеціальних кранів
 • ТОВ «Камбіо» – виробництво тротуарної плитки та бетонних виробів
 • ТОВ «Одеський м’ясопереробний завод» – виробництво ковбасних виробів, ТМ «Єреміївський»
 • ТОВ «Прогресбуд» — будівельна компанія
 • ТОВ «Таврія-В» – велика мережа роздрібних супермаркетів
 • ТОВ «Торговий дім «Нова ТЕК» – виробництво побутової техніки
 • ТОВ «ТРАНСБУД-ЗАЛІЗОБЕТОН» — виробництво залізничних виробів
 • ТОВ «ХАЙ-РЕЙЗ КОНСТРАКШНЗ» – будівельна компанія, виробництво товарного бетону
 • ТОВ «Чорноморочка» – виробництво морозива ТМ «Браво»
 • ТОВ «Ширяївський хлібзавод» – виробництво хлібобулочних виробів
 • ТОВ «Еліт-Одеса» — переробка морепродуктів
 • ТОВ «Югагропереробка» — вирощування та переробка овочів, ТМ «Гурман»
 • ТОВ «Ява» — вирощування та переробка овочів
 • ТОВ СКФ «Будінтех» – будівельна компанія
 • ТОВ СП «Аттіс-Т» — молочний завод, торгова марка «Ласуня»
 • ВКФ «Вікторія» — готельні послуги, готель «Моцарт»
 • ВКФ «Телекарт» – випуск телерадіоприладів
 • СП ТОВ «Панком-ЮН» – кольорова металургія
 • УПП УТОС «КРИМ-ПАК» — обробка та покриття металу, виробництво кришок
 • ПП «Євромоторс» — автобізнес
 • ПП «ЖЕУ ЗАРС» — будівельна компанія
 • ПП «Укртрансконтейнер» — контейнерні перевезення
 • ПрАТ «Одесавінпром» — виноградарство та виноробство ТМ «Французький бульвар»
 • КП «Продтовари» — виробництво плодоовочевої консервної продукції, ТМ «Бессарабка», ТМ «Тіра», ТМ «Твоя Вода»
 • ПрАТ «Селена» — вирощування зернових та технічних культур, оптова торгівля зерном, насінням та кормами